Zahradní lehátka Teak

Teakové lehátko je vynikající volbou pro zahradní nábytek díky svému odolnému a trvanlivému materiálu. Teakové dřevo je známé pro svou přirozenou odolnost proti povětrnostním vlivům, plísním, hmyzu a hnilobě, což z něj dělá ideální volbu pro venkovní nábytek. Teakové lehátko je také krásné a elegantní díky svému tmavému tónu a přirozeným pruhům dřeva. Jeho styl a vzhled se hodí jak pro moderní, tak i pro tradiční zahrady. Pokud se o teakové lehátko správně staráte, může vám sloužit po mnoho let.

 

Nejprodávanější

Zahradní polohovací lehátko Beauty teak (4)
Beauty teakové polohovací lehátko
Momentálně nedostupné
Kód: 345967
 
7 990,01 Kč
(6 603,31 Kč bez DPH)
Zahradní dřevěné lehátko Wawe (4)
Wawe teakové polohovací lehátko
Skladem (11 ks)
Kód: 345755
 
6 990 Kč
(5 776,86 Kč bez DPH)
2 položek celkem
Zahradní dřevěné lehátko Wawe (4)
Akce
5 776,86 Kč bez DPH
6 990 Kč

Polohovací a pojízdné dřevěné zahradní lehátko k bazénu nebo na terasu z teakového dřeva. Komfortní zpracování.

Kód: 345755
Zahradní polohovací lehátko Beauty teak (4)
6 603,31 Kč bez DPH
7 990,01 Kč

Polohovací teakové lehátko s područkami. Polohování zad i nohou, výsuvný stoleček a područky. recenze na Heureka.cz  

Kód: 345967

Je důležité dbát na správnou údržbu teakového nábytku. Měli byste ho pravidelně čistit, aby se odstranily nečistoty, prach a špína. Použijte měkkou houbu nebo hadřík a vodu s mírným množstvím mýdla. Nikdy nepoužívejte tvrdé kartáče nebo čisticí prostředky, které by mohly poškodit povrch dřeva. Po čištění nechte lehátko vyschnout na slunci.

Můžete také použít speciální olej na teakové dřevo, který pomůže zachovat jeho barvu a lesk. Tento olej se nanáší v tenké vrstvě a nechá se vsáknout do dřeva. Používejte ho pouze jednou za rok.

Teakové lehátko je skvělou investicí do zahradního nábytku. S jeho krásným vzhledem a odolností proti povětrnostním vlivům můžete být jisti, že si na něm budete moci užívat slunce a odpočinku po mnoho let.