Těsnění do oken a do dveří

Špičkové těsnění do Vašich oken a dveří

My ano, máme naskladněno vše na novou sezónu. Kdo by chtěl vyhazovat peníze doslova oknem? Teď je ideální doba se na zimu připravit a vyměnit stará nefunkční těsnění za nové. V nabídce vedeme různé druhy samolepicích těsnění do oken i dveří. A jak se v nich vyznat? Mezi základní profily patří profily D, P, E a V. Tady je to ještě jednoduché, profil vypadá stejně jako dané písmeno.

A teď to, kde mnoho lidí trochu tápe. Který z nich vybrat?! Každý profil je na jinou mezeru. D profil 3-7 milimetrů, P profil 3-5 milimetrů, E profil 2-3,5 milimetru a V profil 2,5-5,5 milimetru. Ale jak zjistíme mezeru? Tady máme malý tip. Kdo má malé děti, bude mít výhodu. Stačí si na chvíli půjčit modelínu nebo nějakou podobnou plastelínu, udělat kuličku, vmáčknout do rámu a zavřít okno. Po otevření si změřit tloušťku zmáčknutí modelíny a máme velikost mezery, kterou potřebujeme utěsnit. Snadné, že? Ideálně si na okně takto změřit tři místa, nahoře dole a uprostřed.

Ale protože i my sami máme občas práce nad hlavu a hledáme nějaké jednodušší nebo rychlejší řešení, tak máme profil, který nám toto všechno usnadní. Už z názvu je patrné, že to je UNIVERSAL. Mezery zvládne 1,5-7 milimetrů, tudíž nám odpadne měření každého okna zvlášť a budeme mít jistotu, že okna nebo dveře budou všude stejně dobře utěsněná. Barvy u těchto základních profilů jsou bílá a hnědá. Barvy, které jsou nejčastější u rámů oken. A co u takových garáží, kde jsou mezery často větší a v zimě se tam dostane i sníh? I na to máme řešení! Samolepící profily D-list, které jsou od rozměru 8x6mm až po 21x17mm. Tak na co ještě čekáte, vyberte si svůj profil a začněte šetřit hned druhý den!  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení